اتحادیه انجمن اسلامی دانش آموزان برای تحقق سند تحول همراه دولت استبه گزارش روز چهارشنبه ایرنا از اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان، حامد علامتی اظهار داشت: یقینا در فضای جدید باید دغدغه اصلی مسئولان وزارت آموزش و پرورش، اجرای دقیق این سند باشد.
وی ادامه داد: اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان افتخار دارد که اعلام کند شهید رجایی و باهنر سهم مهم و بسیار ارزنده در بالندگی این نهاد تربیتی – اجتماعی داشته اند از این رو ما در همه حال امانت‌دار آنان خواهیم بود.
دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان یادآورشد: در آستانه سال تحصیلی جدید شاهد تحولات اجتماعی ارزنده و مثبتی هستیم که جا دارد همگان به ویژه دانش‌آموزان که سهم مهمی در بهره‌برداری و به نتیجه رساندن آن دارند، توجه ویژه به این مساله داشته باشند.
وی گفت: در آغاز این تحول بزرگ دو عامل مهم، نوید بخش حرکتی پویا و سازنده است اول انتخاب ریاست جمهوری و کابینه آن که با تلاش و انرژی بیشتر و نفسی تازه در حوزه خدمت به مردم مسلمان درآمده‌اند و دیگر انتخاب وزیر آموزش و پرورش است که نوید تحولات بیشتر و حرکتی پیشرو به سمت آموزش و پرورش اسلامی را خواهد داد.
دبیر کل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان افزود: اکنون نیز در منطقه شاهد تحولاتی در سوریه و لبنان و فلسطین هستیم که متاسفانه رژیم صهیونیستی و نظام استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا مسبب آن است و هر روز افراد بی گناه به ویژه دانش‌آموزان مسلمان هدف کینه و ستم آنان قرار می‌گیرند.
فراهنگ **1883 ** دریافت: مریم جلوداران * انتشار: امید غیاثوندانتهای پیام /*


پاسخ دهید