اتمام بلیت‌های روز اول کنسرت کیهان کلهر و رامبرانت تریوبه گزارش روز دوشنبه گروه فرهنگی ایرنا از روابط عمومی این کنسرت، کیهان کلهر که این روزها در حال آماده شدن برای اجرای چند کنسرت در اروپاست، بزودی روی سن تالار وزارت کشور خواهد رفت و به همراه گروه رامبرانت تریو به اجرای قطعات می پردازد.
او ابتدا در روز 31 مرداد ماه – 22 آگوست – در فستیوال هوی بلژیک به همراه اردال ارزنجان قطعاتی را اجرا خواهد کرد و بعد از آن در روز سوم شهریور ماه – 25 اگوست – در فستیوال موسیقی سامرتون در آلمان در کنار این هنرمند به اجرای قطعات می پردازند.
سپس در روز پنجم شهریور ماه – 27 آگوست -، در شهر اوترخت هلند در فستیوال جز «اوده موزیک» (Oude Muziek Kazz Festival) به همراه گروه هلندی جز رامبرانت تریو روی سن خواهد رفت.
بعد از این مجموعه کنسرت در اروپا، او به ایران باز خواهد گشت تا در نیمه شهریور ماه به همراه رامبرانت فرایش(پیانو)، تونی اورواتر (کنترباس) و وینسنت پلژر (سازهای کوبه ای) به اجرای کنسرت برای مخاطبان ایرانی بپردازد و اولین کنسرت مشترکشان را در ایران به همراه این گروه رقم بزنند.
این در حالیست که همکاری این هنرمند و این گروه از سال 2011 آغاز شده و بارها در فستیوال های معتبر اروپا به اجرای قطعات موسیقی پرداخته اند.
همچنین طی ماه های آینده آلبومی از یکی از اجراهای مشترکشان در ایران منتشر خواهد شد که اکنون آخرین مراحل فنی آن در حال انجام است.
فراهنگ ** ٩٠١٢ ** دریافت: زهرا امیری * انتشار: امید غیاثوندانتهای پیام /*


پاسخ دهید