اشتغال سبب کاهش پرونده های قضایی در کهگیلویه و بویراحمد می شودبه گزارش ایرنا، جبار کیانی پور روز چهارشنبه در همایش یک روزه امنیت و اقتصاد در یاسوج به مناسبت هفته نیروی انتظامی اظهار داشت: امنیت واقعی در هر جامعه زمانی شکل می گیرد که معضل بیکاری و مشکلات اقتصادی در آن اندک بوده و یا وجود نداشته باشد.
وی افزود: برقراری امنیت مطلوب تر و بهینه تر در کهگیلویه و بویراحمد مستلزم اهمیت دادن روزافزون متولیان امر و مسئولان اقتصادی این استان به فضای کسب و کار و سرمایه گذاری است.
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج بیان کرد: رهبر معظم انقلاب در چند سال اخیر تأکید ویژه ای بر مسائل اقتصادی، ایجاد اشتغال و رونق تولید داشته اند و یکی از دغدغه های مهم مسئولان اجرایی کشور و کهگیلویه و بویراحمد نیز توجه به همین امور است.
کیانی پور خواستار همکاری گسترده تر نیروی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد و اتاق بازرگانی یاسوج شد و عنوان کرد: بدون وجود پلیس نمی توان انواع امنیت سرمایه گذاری از جمله امنیت فیزیکی، کاری و روانی را به نحو شایسته در این استان تأمین کرد.
وی ابراز داشت: شهرک های صنعتی، بنگاه های اقتصادی و واحدهای تولیدی کهگیلویه و بویراحمد برای برخورداری از امنیت کافی نیاز به حضور پلیس دارند.
کیانی پور گفت: برای صیانت از سلامت روانی فعالان اقتصادی کهگیلویه و بویراحمد نیاز مبرم به وجود پلیس است.
وی اظهار داشت: انجام چنین اموری منجر به داشتن فضای کسب و کار امن تر و سالم تر در کهگیلویه و بویراحمد شده و به تحقق مناسب تر اقتصاد مقاومتی نیز کمک بسزایی می کند.
14 تا 20 مهر هر سال به نام هفته نیروی انتظامی نامگذاری شده است.
خبرنگار: منصور زرگر**انتشار دهنده: سید ولی موسوی نژاد
7535/6110انتهای پیام /*


پاسخ دهید