اعتماد نمایندگان تلاش برای اجرای سند تحول بنیادین را دو چندان می کندبه گزارش روز سه شنبه ایرنا از وزارت آموزش و پرورش، سید محمد بطحایی با صدور پیامی ضمن تشکر از رئیس، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و فرهنگیان اظهار داشت: اکنون‌ که با استعانت از خداوند سبحان و با حسن نظر ریاست جمهوری اسلامی ایران دکتر حسن روحانی در معرفی اینجانب، موفق به کسب رای اعتماد با حمایت قاطبه نمایندگان مجلس شورای اسلامی‌ شده‌ام، ‌بر خود فرض می‌دانم تا از اعتماد مسئولیت آفرین نمایندگان ملت، تشکر و قدردانی کنم.
وی ادامه داد: همراهی، ‌همدلی و همگامی ریاست مجلس شورای اسلامی، اعضای هیئت رئیسه و نمایندگان و کمیسیون‌های تخصصی مجلس شورای اسلامی قوت قلبی برای خدمتگزارانی خواهد بود که می خواهند از صمیم جان و با تمام توان و تلاش خود در راستای اعتلای این نظام مقدس گام بردارند.
بطحائی در این پیام تصریح کرد: همچنین لازم می‌دانم از جامعه بزرگ فرهنگیان،‌ معلمان، ‌معاونان،‌ دبیران،‌ مشاوران و همکاران سخت‌کوشم در وزارت آموزش و پرورش که سهم بزرگی در اعطای این نشان افتخار و خدمت دارند صمیمانه سپاسگزاری کنم.
وی اظهار امیدواری کرد با لطف الهی، ‌امانتداری شایسته و صادق برای حفظ این گوهر ارزشمند بوده و رهروی صادق برای راه شهیدان انقلاب اسلامی به‌ ویژه شهیدان رجایی و باهنر در عرصه تعلیم و تربیت کشور باشیم از خداوند تبارک‌ و تعالی توفیق روز افزون تمامی نمایندگان در خانه ملت را مسئلت دارم.
نمایندگان مجلس شورای اسلامی 29 مردادماه پس از بررسی برنامه ها و صلاحیت وزیران پیشنهادی دولت دوازدهم، با 238 رای موافق، 35 رای مخالف و 13 رای ممتنع از 288 نماینده حاضر، سیدمحمد بطحایی را به عنوان وزیر آموزش و پرورش انتخاب کردند.
فراهنگ ** 1883 ** دریافت: مریم جلوداران * انتشار: امید غیاثوندانتهای پیام /*


پاسخ دهید