الگو شدن شهید رجائی و باهنر از خلوص و خدمت بی منتشان نشات گرفته استحجت الاسلام عباسعلی قلی زاده در دیدار مدیران شهرستان با وی به مناسبت هفته دولت اظهار داشت: در نظام اسلامی که بر پایه خون شهدا شکل گرفت کسانی باید مدیر شوند که اهلیت و شایستگی در آن ها باشد.
وی افزود: مسئولیت داران در جامعه اسلامی به مثابه مجاهد عرصه پیکار باید عمل کند و مثل یک مجاهد مراقب خواب نماندن در مقابل برنامه های دشمن باشد.
وی یادآورشد: آن چیزی که شهیدان رجائی و باهنر را الگو کرد اخلاق و کارجهادی و بسیجی وارشان بود که ساعت کار اداری نمی شناختند و خستگی ناپذیر عمل می کردند.
امام جمعه فاروج به بیانات رهبر انقلاب در تنفیذ رئیس جمهور اشاره کرد و افزود: همان توصیه های در مورد شما نیز صادق است وباید در دستور کارتان قرار گیرد.
وی گفت: امروز برای تحقق وعده ایجاد افزون بر900 هزار فرصت شغلی دولت، اقتصاد مقاومتی را از چهارچوب کاغذ واتاق جلسات خارج و به عرصه عمل برسانیم.
امام جمعه فاروج با تاکید بر استفاده از ظرفیت های داخل شهرستان در همه حوزه ها بر هزینه شدن اعتبارات فرهنگی در جای خودش تاکید کرد و گفت: اعضای شورای شهر که غایبان امروز این دیدار هستند جز فعالیت های عمرانی در ارتقا فرهنگ و دین مردم هم وظیفه دارند و باید برنامه ریزی کنند.
فرماندار فاروج هم در این دیدار گفت: اطلاع داشتن از اقدامات و عملکرد مسئولین حق مردم است و هفته دولت فرصت بسیار مناسبی است که گزارشی از اقدامات و عملکرد دستگاه های دولتی به مردم اطلاع رسانی شود.
هادی رجائی نیا افزود: در هفته دولت امسال75 طرح عمرانی و اقتصادی در سطح شهرستان با اعتبار صرف شده 261میلیارد و 710 میلیون ریال به بهره برداری می رسند.
غبار روبی گلزار شهدا، دیدار با خانواد های شهید ابوالقاسم توافقی و شهید عباس پهلوان و دیدار با امام جمعه تیتکانلو از دیگر برنامه هایی بود که به مناسبت هفته دولت اجرایی شد.
(اخبار خراسان شمالی را در کانال تلگرامی اخبار ایرنا خراسان شمالی به نشانی 🆔 @IRNABOJNURD پیگیری کنید.)
7187/ 6042 خبرنگار: مرضیه مهربان** انتشاردهنده: سیدحسین قدسیانتهای پیام /*


پاسخ دهید