امام جمعه کنگاور: مسئولان برای حل مشکلات مردم چاره جویی کنندبه گزارش ایرنا، حجت الاسلام علی محمد لروند در خطبه های نماز جمعه این هفته کنگاور افزود: مطالبات و خواسته ها باید از مجاری قانونی پیگیری شود تا زمینه سو استفاده برخی توطئه گران و معاندان نظام و انقلاب فراهم نشود.
وی اظهار کرد: دشمنان با بهره گیری از فضای مجازی به دنبال پپاده کردن توطئه های شوم خود بودند و برخی افراد فریب خورده نیز در دام آنها گرفتار شدند.
وی ادامه داد: هدایت این ناآرامی ها از سوی کشورهایی نظیر عربستان ،آمریکا، اسرائیل و …صورت می گرفت و در مجموع اتاق فرمان ناآرامی های اخیر خارج از کشور بود.
وی اظهار کرد: پس از اینکه بساط داعش با درایت ولایت فقیه و نیروهای مستشاری جمهوری اسلامی و کشورهای اسلامی برچیده شد، دشمن درصدد کشاندن درگیری ها به درون جمهوری اسلامی برآمد.
امام جمعه کنگاور ادامه داد: راهپیمایی گسترده مردم در محکومیت افراد فریب خورده، بار دیگر انقلاب را که ثمره خون شهیدان است بیمه و دست دشمن را از دخالت در امور کشور کوتاه کرد.
وی غفلت از توطئه و مکر دشمن، حتی اگر شکست خورده باشد را قابل قبول ندانست و ضمن تشکر از پرسنل نیروی انتظامی و سربازان گمنام امام زمان (عج) که با هوشمندی و اقتدار توانستند ناآرامی های اخیر را کنترل کنند، اضافه کرد: مردم هوشیار در کل کشور که در ابعاد وسیع و میلیونی وارد میدان شدند و علیه فتنه گران شعار دادند و از رهبری خود دفاع کردند، پایان دهنده این ناآرامی ها بودند.
خطیب جمعه کنگاور تاکید کرد: دولت برای جلوگیری از سواستفاده دشمنان قسم خورده این آب و خاک، لیست حقوق بگیران نجومی را منتشر کند و قوه قضائیه نیز با مسببان ناآرامی های اخیر با سرعت و اشد مجازات برخورد کند.
وی در پایان اظهار کرد: تقاضای مردم برای رفع بیکاری، فقر و گرانی، حداقل مطالبه است که متولیان امر باید نه در شعار بلکه در عمل به وظایف قانونی، ملی، انسانی و انقلابی خود عمل کنند.
شهرستان کنگاور با جمعیتی افزون بر 76 هزار نفر در 94 کیلومتری شرق کرمانشاه واقع شده و دروازه ورودی این استان غربی است.
8066/7447 خبرنگار: مجید رحمتی ** انتشار دهنده: علی مولویانتهای پیام /*


پاسخ دهید