امیدوارم بطحایی سکان هدایت وزارت آموزش و پرورش را برعهده گیردبه گزارش گروه فرهنگی ایرنا، فخرالدین دانش آشتیانی روز شنبه در گردهمایی مشترک اعضای شورای معاونان و مدیران کل آموزش وپرورش استان های کشور که در سالن جلسات ساختمان شهید رجایی برگزار شد ، اظهار کرد: مهم نیست چه سمتی داریم، مهم شناساندن جایگاه رفیع آموزش و پرورش به جامعه است.
وی افزود: در مدت مسئولیتم همواره تلاش کردم نقش کلیدی آموزش و پرورش را برای مسئولان تشریح و اهمیت آموزش و پرورش در توسعه و پیشرفت کشور را تبیین کنم که البته این وظیفه از وظایف تک تک فرهنگیان است.
دانش آشتیانی تصریح‌ کرد: دولت باید به جایگاه رفیع آموزش و پرورش بیش از پیش اهمیت و حمایت خود را از این وزارتخانه افزایش دهد، با انتخاب یک وزیر، مشکلات و چالش های موجود حل نخواهد شد، وحدت و یکپارچگ ، همه مسئولان می تواند مشکلات آموزش و پرورش را رفع سازد.
وزیر آموزش و پرورش افزود: در مجموعه آموزش و پرورش باید سعی شود مدیران با مسائل درگیر شوند و با مشارکت تمامی فرهنگیان در تصمیم گیری‌ها و تصمیم سازی‌ها، زمینه را برای حل چالش ها فرهم کنند.
وی ادامه داد: مشارکت فرهنگیان در تصمیم‌ سازی، نیازمند تغییر ساختار کنونی است، به عبارتی رشد و تعالی در آموزش و پرورش اتفاق نمی افتد مگر آنکه با مشارکت همه افراد در حل و فصل مسائل موجود آموزش وپرورش انجام پذیرد.
دانش آشتیانی بیان کرد: یکی از چالش های آموزش وپرورش، تمرکز در تصمیم گیری‌ها بود که در مدت وزارت اینجانب تلاش شد با تمرکز زدایی و تفویض اختیار به استان ها، تصمیم گیری درکف مدرسه صورت گیرد و حوزه ستادی وزارتخانه تنها سیاست های کلی را مشخص کند.
به گزارش روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، وی ضمن تبریک به بطحایی به عنوان گزینه انتخابی رئیس جمهوری برای دولت دوازدهم گفت: بطحایی از بدنه آموزش و پرورش است و برای مجموعه آموزش وپرورش ساخته شده، امید است با همکاری فرهنگیان، سکان هدایت این وزارتخانه را برعهده گیرد و با توجه به سختی کار در این وزارتخانه، آرزوی توفیق وسرافرازی برای او دارم.
دانش اشتیانی در روزهای پایانی خدمت خود در آموزش و پرورش، خدمت در این وزارتخانه را بهترین نوع خدمت در راه خدا دانست و افزود: از همه معاونان، مدیران وسایر افرادی که در این مدت همکاری داشتند،‌ تشکر و به خاطر کمبودها و نواقص، طلب بخشش دارم.
فراهنگ ** 1417 ** دریافت: سید مهدی حسینی * انتشار: امید غیاثوندانتهای پیام /*

‘;$.ajax({
type: “Post”,
url: “/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend”,
data: “{data:'” + data + “‘, enterd: ‘” + enterd + “‘ , captcha:'” + captcha + “‘ }”,
contentType: “application/json; charset=utf-8”,
dataType: “json”,
success: function (msg) {

if (msg.d == “”) {
//alert(‘با موفقیت ارسال شد’);
ResultText.innerHTML = “”+ divbody;
} else {
alert(msg.d);
ResultText.innerHTML = oldhtml;

}
ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent4_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode();

},
error: function () {
ResultText.innerHTML = “error”;
}
});

}
function ShowPopup(layer, obj) {

$(“.popup”).colorbox({ width: “350px”, inline: true, href: “#ResultText” });
//var objLayer = document.getElementById(layer);
//doPopup(objLayer,obj)
}ارسال به دوستان
پاسخ دهید