انعقاد تفاهم نامه بسیج علمی پژوهشی و اداره کل فنی حرفه ای البرزرئیس روابط عمومی سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان البرز روز شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: این تفاهم نامه در مسیر اهداف سند چشم انداز و سیاست های کلی نظام جمهوری اسلامی ایران و در جهت بهره مندی مستمر و نهادینه از خرد جمعی منعقد شده است.
پویا پارسا افزود: از آنجا که ارتباط و همکاری بین مراکز علمی، آموزشی و پژوهشی می تواند به ارتقاء کمی و کیفی هدف ها و برنامه های مشترک یاری رساند این تفاهم نامه با هدف استفاده از توانائی های علمی و توسعه همکاری های آموزشی، تحقیقاتی و فناوری بین طرفین در جهت ارتقاء سطح علمی استان البرز و حمایت مادی و معنوی از نخبگان و نوآوران انجام شده است.
وی اظهار داشت: بر‌ اساس این تفاهم‌نامه، انجام پروژه‌ها و طرح‌های تحقیقاتی و ارائه مقالات علمی مشترک، برگزاری نمایشگاه‌های علمی، پژوهشی مشترک، برگزاری دوره‌های آموزشی ویژه ، برگزاری دوره‌های تخصصی کوتاه‌مدت در قالب کارگاه‌ از دیگر محورهای همکاری مشترک است.
این تفاهم‌نامه به مدت یک سال به امضای مهندس تقی غیاثی تبار، مدیر کل اداره آموزش فنی و حرفه ای استان البرز و مهندس مرتضی آلیانی ، مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان البرز رسیده است.
6156/ 6155خبرنگار: نوشین طهماسبی**انتشاردهنده: محمد عزیزپورانتهای پیام /*


پاسخ دهید