برنامه‌های یازدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان اعلام شدبه گزارش روز شنبه گروه فرهنگی ایرنا از روابط عمومی یازدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان، این جشنواره از 8 شهریور 1396 کار خود را در تالار رودکی با بخش تکنوازی تار آغاز می‌کند و به دنبال آن نوازندگان و خوانندگان در بخش‌های مختلف تا 26 شهریورماه در حضور هیات داوران به اجرا می‌پردازند.
در این دوره از جشنواره 500 نوازنده و خواننده در قالب سه گروه سنی، در شاخه‌های موسیقی دستگاهی، موسیقی کلاسیک و موسیقی نواحی به روی صحنه خواهند رفت.
با اتمام اجراها، یازدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان 27 شهریورماه با اعلام اسامی برگزیدگان در مراسم اختتامیه در تالار وحدت به کار خود پایان می‌دهد.
طبق ضوابط تعیین شده، راه‌یافتگان به مرحله نهایی جشنواره باید یک ساعت قبل از شروع برنامه با در دست داشتن اصل شناسنامه و کارت ملی به تالار رودکی به نشانیِ تهران، خیابان حافظ ، خیابان استاد شهریار، جنب تالار وحدت، طبقۀ سوم بنیاد رودکی مراجعه کنند.
یازدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان با دبیری هومان اسعدی و با مشارکت گسترده استادان برجسته موسیقی کشور توسط انجمن موسیقی ایران و با حمایت معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با همکاری دفتر موسیقی و بنیاد رودکی، در سه بخش موسیقی دستگاهی ایران، موسیقی کلاسیک و موسیقی نواحی ایران و در قالب سه گروه سنی «الف» (15 تا 18 سال)، «ب» (19 تا 23 سال) و «ج» (24 تا 29 سال) تدارک یافته است.
فراهنگ**9012**1055
خبرنگار: زهرا امیری**انتشار: زینب کارگرانتهای پیام /*


پاسخ دهید