بهره برداری از 28 طرح عمرانی در بخش کرگانرود تالشبه گزارش روز چهارشنبه خبرنگار ایرنا، فرماندار تالش در آئین افتتاح این طرح ها در شهر لیسار گفت: آسفالت معابر شهر، هشت طرح دهیاری، سه طرح راه و شهرسازی، چهار طرح توزیع برق، 9 طرح هادی معابر روستایی، سردخانه 2 هزار تنی و چهار واحد مسکن مددجویان با همت دستگاه های متولی به بهره برداری رسید.
سید عیسی مهدوی افزود: بهره برداری از سردخانه 2 هزار تنی برای جلوگیری از خام فروشی و استفاده از ظرفیت تولیدات باغی در توسعه صنایع تبدیلی موثر خواهد بود و در این حوزه از سرمایه گذاران و کارآفرینان استقبال و حمایت می کنیم.
وی ادامه داد: توسعه صنایع تبدیلی، تولید و صادرات در تالش جهت ایجاد اشتغال پایدار برای جوانان لازم است و باید در این راستا تلاش کنیم.
معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار تالش نیز در این آئین گفت: تعداد طرح های تعریف و اجرا شده در این شهرستان از هفته دولت تا دهه مبارک فجر، بیانگر تلاش دولت در راستای رفع مشکلات و کمبودهاست و باید منتقدان به این واقعیت دقت کنند.
سید جلال محمدی افزود: دولت با وجود هجمه ها، تخریب ها و تنگناهالی مالی از فرصت ها و امکانات موجود برای گره گشایی و رفع مشکلات مردم به طور کامل استفاده می کند و شفاف سازی بودجه 97 برای مردم، از اقدامات صادقانه دولت است.
شهرستان تالش با 200 هزار نفر جمعیت در بخش های مرکزی، کرگانرود، اسالم و حویق در 110 کیلومتری غرب مرکز استان گیلان قرار دارد.بخش کرگانرود تالش 32 هزار نفر جمعیت دارد.
خبرنگار: سید جلال سید محمدی
7106 / 7124 /6030انتهای پیام /*


پاسخ دهید