بیش از 180 هزار نفر در دوره های کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی پذیرش می شوندحسین توکلی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی ایرنا اظهار داشت: مهلت ثبت نام برای پذیرش دوره مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای (ناپیوسته) نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی مهرماه 96 از روز یکشنبه، 29 مردادماه آغاز شده و روز یکشنبه 5 شهریورماه پایان می پذیرد.
وی ادامه داد: داوطلبان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر درباره شرایط عمومی و اختصاصی پذیرش در این دوره ها، ضوابط مندرج دفترچه راهنمای ثبت نام و اطلاعیه ای که از 28 مردادماه بر روی سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org منتشر شده است را به دقت مطالعه کنند.
به گفته توکلی، تا صبح امروز تعداد 8 هزار و 363 داوطلب برای پذیرش در این دوره ها ثبت نام کرده اند.

** کارت آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی از امروز توزیع می شود
مشاور عالی سازمان سنجش ادامه داد: کارت شرکت در چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور در سال 96 از ساعت 12 امروز، 31 مردادماه بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد که داوطلبان می توانند برای مشاهده و پرینت آن اقدام کنند.
وی افزود: داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون استخدامی تا ساعت 24 روز پنجشنبه، دوم شهریورماه با مراجعه به سایت سازمان سنجش و وارد کردن اطلاعات شناسنامه ای و ثبت نامی ضمن شرکت در آزمون، برگه راهنمای مربوط را دریافت کنند.
توکلی خاطرنشان کرد: بر اساس برنامه زمانی اعلام شده، چهارمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی سال 96، در دو نوبت صبح و بعد از ظهر روز جمعه، سوم شهریورماه در 53 شهرستان مختلف و 118 حوزه امتحانی با حضور 402 هزار و 430 داوطلب برگزار می شود.
فراهنگ**9338**1055
خبرنگار:صدیقه بهارلو**انتشار: زینب کارگرانتهای پیام /*


پاسخ دهید