ثبت نام دوره های کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی تا فردا ادامه داردحسین توکلی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی ایرنا اظهار داشت: تا ساعت 8 صبح امروز، چهارم شهریورماه تعداد 26 هزار و 740 داوطلب در دوره های مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای (ناپیوسته) نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی مهرماه 96 ثبت نام کرده اند.
وی ظرفیت پذیرش در دوره های مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی را 181 هزار و 725 نفر اعلام کرد.
توکلی ادامه داد: پذیرش دانشجو در هر یک از کدرشته محل‌های تحصیلی براساس معدل کل مندرج در گواهینامه کاردانی، نوع مدرک کاردانی و سهمیه‌های آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، بومی بودن و با توجه به صلاحیت‌های عمومی داوطلبان براساس ضوابط دانشگاه جامع علمی کاربردی و مصوبات مربوط صورت می‌گیرد.
مشاور عالی سازمان سنجش خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه پرداخت هزینه ثبت‌نام به صورت اینترنتی انجام می‌شود، داوطلبان لازم است به وسیله کارت‌های عضو شبکه بانکی شتاب که پرداخت الکترونیکی آنها فعال است با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی این سازمان و پرداخت مبلغ 250 هزار ریال به عنوان وجه ثبت‌نام، نسبت به دریافت اطلاعات کارت اعتباری و شماره سریال 12 رقمی اقدام کنند.
فراهنگ**9187**1055
خبرنگار: حمیدرضا بازگشا**انتشار: زینب کارگرانتهای پیام /*


پاسخ دهید