ثبت نام کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی تمدیدشدحسین توکلی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی ایرنا با بیان اینکه مهلت ثبت‌نام دوره های مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای (ناپیوسته) نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی (مهرماه 96) تا امروز، پنجم شهریورماه بود، افزود: به منظور فراهم آوردن تسهیلات لازم برای آن دسته از داوطلبانی که علاقه مند به ثبت نام در این دوره های دانشگاه جامع علمی کاربردی هستند و تاکنون برای ثبت نام در این پذیرش اقدام نکرده اند، مهلت ثبت نام تا ساعت 24 روز شنبه 11 شهریورماه تمدید شد.
وی اظهار داشت: به داوطلبانی که ثبت نام نکرده اند و یا کسانی که ثبت نام کرده اند و مایل به ویرایش فرم انتخاب رشته خود هستند می توانند در مهلت تعیین شده به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند.
توکلی، ظرفیت پذیرش دوره های مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای (ناپیوسته) نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی را 181 هزار و 725 نفر ذکر کرد.
وی همچنین به ثبت نام 37 هزار و 754 داوطلب برای پذیرش در دوره های مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای ناپیوسته (کاردانی به کارشناسی) نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی تا ساعت هشت صبح امروز اشاره کرد.
مشاور عالی سازمان سنجش اظهار داشت: پذیرش دانشجو در هر یک از کدرشته محل‌های تحصیلی براساس معدل کل مندرج در گواهینامه کاردانی، نوع مدرک کاردانی و سهمیه‌های آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، بومی بودن و با توجه به صلاحیت‌های عمومی داوطلبان براساس ضوابط دانشگاه جامع علمی کاربردی و مصوبات مربوط صورت می‌گیرد.
توکلی گفت: با توجه به اینکه پرداخت هزینه ثبت‌نام به صورت اینترنتی انجام می‌شود، داوطلبان لازم است به وسیله کارت‌های عضو شبکه بانکی شتاب که پرداخت الکترونیکی آنها فعال است با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی این سازمان و پرداخت مبلغ 250 هزار ریال به عنوان وجه ثبت‌نام، نسبت به دریافت اطلاعات کارت اعتباری (شماره سریال 12 رقمی) اقدام کنند.
فراهنگ**9187**1055
خبرنگار: حمیدرضا بازگشا**انتشار: زینب کارگرانتهای پیام /*


پاسخ دهید