داوطلبان آزمون استخدامی تا ساعت 24 امروز پنجشنبه می توانند کارت ورود به جلسه دریافت کنندحسین توکلی روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا گفت: چهارمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور سال 96 ؛ صبح و بعد از ظهر روز جمعه سوم شهریورماه 96 در 53 شهرستان و 118 حوزه امتحانی برگزار می شود.
وی افزود: داوطلبان می توانند تا ساعت 24 پنجشنبه دوم شهریور به سایت سازمان سنجش مراجعه و با درج اطلاعات شناسنامه ای و اطلاعات ثبت نامی کارت خود را دریافت کنند.
توکلی گفت : برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت ورود به جلسه و هم چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار الزامی است.
وی افزود: تاکنون از 402 هزار و 430 داوطلب شرکت در آزمون استخدامی ،261 هزار و 253 نفر کارت خود را دریافت کرده اند.
مشاور عالی سازمان سنجش گفت : چنانچه داوطلبی به دلیل در اختیار نداشتن اطلاعات مربوط به شماره داوطلبی، پرونده و یا کد پیگیری مورد نیاز ، موفق به پرینت کارت شرکت در آزمون خود نمی‌شود، لازم است با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور و ورود به سیستم پاسخگویی و انتخاب نام آزمون و تعیین موضوع پیگیری نسبت به دریافت اطلاعات مربوط به شماره پرونده، داوطلبی و یا کد پیگیری ثبت نام اقدام کند.
وی گفت : با توجه به اطلاعات مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون، چنانچه داوطلبان مغایرتی در اطلاعات مندرج در بندهای 1، 2، 4، 5، 6، 7، 10، 11، 12، 13، 14، 15، 18 و 19 (شامل نام خانوادگی، نام، تاریخ تولد، شماره شناسنامه، کد ملی، دین، سهمیه، نام دستگاه اشتغال، داوطلب بومی، حالت بومی، نوع بومی، تاریخ فارغ التحصیلی و معدل آخرین مدرک تحصیلی) کارت شرکت در آزمون مشاهده کردند لازم است حداکثر تا تاریخ 3 شهریور 96 به پایگاه اطلاع رسانی سنجش مراجعه و با ورود به قسمت ویرایش اطلاعات نسبت به اصلاح موارد اقدام کنند.
وی خاطر نشان کرد : نماینده سازمان سنجش در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه اول و دوم شهریور صبح از ساعت 8:30 تا 12:00 و بعدازظهر از ساعت 14:00 تا 18:00 در باجه‌ رفع نقص حوزه مربوطه مستقر خواهد شد.
توکلی در خاتمه یاد آور شد : فرآیند برگزاری آزمون نوبت صبح از ساعت‌ 8:30 صبح و نوبت عصر از ساعت‌ 14:30 بعد از ظهر روز جمعه 3 شهریور 96 است. در ورودی ِحوزه های امتحانی برای آزمون نوبت صبح رأس‌ ساعت‌ 8:00 صبح و برای آزمون نوبت عصر رأس‌ ساعت‌ 14:00 (2 بعدازظهر) بسته خواهد شد.
داوطلبان لازم است قبل از بسته شدن درهای ورود به جلسه آزمون در حوزه امتحانی حاضر باشند.

فراهنگ **1085** خبرنگار : ناهید پورمند* انتشار: مرضیه فاتحیانتهای پیام /*


پاسخ دهید