دستیابی به عدالت اقتصادی با نقش آفرینی حقیقی تعاونی ها محقق می شودبه گزارش روز پنجشنبه روابط عمومی استانداری کرمان، علیرضا رزم حسینی طی پیامی به مناسبت هفته تعاون افزود: تعاونگران این سرزمین باید با باور به نقش و جایگاه خود و بر مبنای اعتقاد قلبی در مسیر ادای دیانت و امانت داری گام بردارند.
وی ادامه داد: تعاونگران این سرزمین باید با باور به نقش و جایگاه خود و بر مبنای اعتقاد قلبی به ‘طَلَبُ التَّعاوُنِ عَلی إقامَةِ الحَقِّ دِیانَةٌ و أمانَة’ در مسیر ادای دیانت و امانت داری گام برداشته و امید را در شریان های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی این مرز پرگهر جریان دهند.
استاندار کرمان تصریح کرد: باور جایگاه و نقش واقعی تعاونی ها در توسعه اقتصادی با ارتقای مسئولیت پذیری اجتماعی، ضمن کاستن از حجم بالای مسئولیت های دولت و تحقق اصل 44 قانون اساسی، زمینه ورود نخبگان، صاحب نظران و متخصصان جدید به عرصه اقتصاد و توسعه اشتغال را فراهم آورده و همجواری تجربه، تخصص و جوانگرایی در این حوزه موفقیت های بزرگی را رقم می زند.
رزم حسینی در ادامه این پیام می افزاید: تعاونی ها و فعالان این حوزه با نقش آفرینی در تولید، جذب سرمایه‌ گذاری و اشتغال می توانند جهاد اقتصادی را به بهترین شکل اجرا کرده و در آینده نیز با همبستگی و تعامل بیشتر با یکدیگر، بهتر و سربلندتر در این حوزه نقش آفرینی کنند و بی شک تلاش جهادگران این عرصه اقدامی شایسته ستایش و تقدیر خواهد بود.
وی گفت: در فرصت ارزشمند هفته تعاون (13 – 19 شهریورماه)، قدردان تلاش های تمام دست اندرکاران عرصه تعاونی در کشور و استان کرمان بوده و توفیقات روز افزون و تلاش بیشتر این بزرگواران در عرصه سازندگی کشور و خدمت به مردم انقلابی، ولایت مدار و قدرشناس ایران اسلامی را از درگاه ایزد منان آرزومندم.
13 تا 19 شهریور با عنوان هفته تعاون نامگذاری شده است.
خبرنگار و انتشار دهنده: نجمه حسنی*
3029انتهای پیام /*


پاسخ دهید