راه برون رفت مشکلات اقتصادی کشور، خرید کالاهای ایرانی استحجت الاسلام جواد فاطمی نسب روز شنبه در گفت گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به نامگذاری شعار امسال به نام ‘حمایت از کالای ایرانی’ از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی، افزود: با توجه به مشکلات اقتصادی کشور، خرید کالای ایرانی باعث رونق بخش تولید و حل مشکلات معیشت مردم می شود.
وی اظهار کرد: به منظور تحقق منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی برای ریشه کن کردن معضل بیکاری، اشتغال زایی جوانان و رونق کارگاه ها و کارخانه های داخلی باید نسبت به خرید کالای ایرانی تعصب داشته باشیم.
امام جمعه سرپل ذهاب گفت: یکی از مشکلات مردم کشور ما این است میل و رغبت به خرید کالای ایرانی ندارند و نداشتن کیفیت استاندارد لازم و جهانی را دلیل این امر می دانند از این رو نیاز است مسئولان نظارت و کنترل بر کیفیت کالاهای تولیدی را بالا ببرند تا مردم با عزم راسخ به دنبال خرید کالاهای ایرانی باشند.
فاطمی نسب افزود: با توجه به تاکید رهبر معظم انقلاب اسلامی باید در کشور روز به روز وابستگی به نفت کمتر شود و اگر این امر محقق شود موجب رشد اشتغال در عرصه های مختلف می شود.
وی اظهار داشت: با توجه به فرمایش رهبر معظم انقلاب اسلامی مردم مناطق زلزله زده با توجه به از بین رفتن وسایل زندگی و تخریب خانه ها نیاز است در ساخت و ساز و همچنین خرید لوازم زندگی به ندای رهبر با خرید کالاها و تولیدات داخلی کشور لبیک گویند.
سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه بیش از 90 هزار تن جمعیت دارد.
3012/8066/7399انتهای پیام /*


پاسخ دهید