روش های نوین را جایگزین روش های سنتی در آموزش و پرورش خواهیم کردبه گزارش گروه فرهنگی ایرنا، سید محمد بطحایی روز شنبه درگردهمایی مشترک اعضای شورای معاونان و مدیران کل آموزش و پرورش سراسرکشور که با حضور وزیر آموزش وپرورش و در ساختمان شهید رجایی برگزار شد، اظهار کرد: به عنوان یک عضو از خانواده بزرگ و میلیونی آموزش و پرورش و همچنین 700 هزار بازنشسته فرهنگی، از زحمات و تلاش و صبر و حوصله دانش آشتیانی، سپاسگزارم.
وی گفت: نتایج فعالیت ها و تلاش های یک وزارتخانه طی چهار سال مشخص نمی شود، چه رسد به اینکه این کار طی چند ماه بخواهد انجام شود، در مدت کوتاه وزارت دانش آشتیانی، شاهد تلاش های او برای حل مشکلات و کمبودها به ویژه در بخش مالی بوده ایم و کمال بی انصافی است، اگر کسی عملکرد ایشان را زیر سؤال ببرد.
بطحایی از برنامه های خود برای تصدی وزارت آموزش و پرورش در دو محور یاد کرد و افزود: آموزش و پرورش نسبت به سایر دستگاه های اجرایی، شرایط متفاوتی دارد زیرا در این وزارتخانه، سند تحول بنیادین باید اجرایی شود و فرقی نمی کند چه کسی وزیر شود، هر کس موفق به اخذ رأی اعتماد از مجلس شورای اسلامی شود باید مسیری را طی کند که سند تحول مشخص کرده است.
وزیر پیشنهادی رئیس جمهور برای تصدی وزارت آموزش و پرورش گفت: محتوای برنامه هایی که به مجلس ارائه داده ام، براساس نیازهای جامعه است، بنابراین تمرین مهارت های زندگی و آنچه دانش آموزان برای تعامل با جامعه در خارج از مدرسه به آن نیاز دارد از جمله برنامه های پیشنهادی اینجانب است.
وی با اشاره به تلاش های صورت گرفته در دولت یازدهم درباره اصلاح ساختار تصریح کرد: اصلاح ساختار و مراکز تصمیم سازی در نظام مدیریتی و تأکید بر ارتقاء بهره وری از منابع واصلاح مصارف از محورهای دیگر برنامه های پیشنهادی اینجانب است، آنچه مسلم است نیاز به تغییر و تحول در سیستم مدیریتی داریم.
به گزارش روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، بطحایی افزود: تمام تلاشم در دولت دوازدهم این خواهد بود که روش های نوین مدیریتی را جایگزین روش های سنتی در آموزش و پرورش کنم، زیرا معتقد هستم روند کنونی در آموزش وپرورش، اهداف نظام تعلیم و تربیت را محقق نمی سازد و مشکلات دراین دستگاه همچنان ادامه خواهد داشت.
وزیر پیشنهادی وزارت آموزش و پرورش گفت: تلاش خواهم کرد، راه حل هایی برای مشارکت فرهنگیان در تصمیم سازی ها در دولت دوازدهم ارائه دهم تا با انتخاب مسیرهای جدید آموزش وپرورش از چالش ها عبور داده شود.
فراهنگ ** 1417 ** دریافت کننده: سیدمهدی حسینی * انتشار: امید غیاثوندانتهای پیام /*

‘;$.ajax({
type: “Post”,
url: “/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend”,
data: “{data:'” + data + “‘, enterd: ‘” + enterd + “‘ , captcha:'” + captcha + “‘ }”,
contentType: “application/json; charset=utf-8”,
dataType: “json”,
success: function (msg) {

if (msg.d == “”) {
//alert(‘با موفقیت ارسال شد’);
ResultText.innerHTML = “”+ divbody;
} else {
alert(msg.d);
ResultText.innerHTML = oldhtml;

}
ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent4_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode();

},
error: function () {
ResultText.innerHTML = “error”;
}
});

}
function ShowPopup(layer, obj) {

$(“.popup”).colorbox({ width: “350px”, inline: true, href: “#ResultText” });
//var objLayer = document.getElementById(layer);
//doPopup(objLayer,obj)
}ارسال به دوستان
پاسخ دهید