سه انتصاب جدید در وزارت آموزش و پرورشبه گزارش روز چهارشنبه ایرنا از وزارت آموزش و پرورش، در حکم سیدمحمد بطحائی خطاب به رئیس جدید مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی آمده است: نظر به مراتب تعهد، شایستگی و تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم به سمت «رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی» منصوب می شوید.
وی در این حکم همچنین ابراز امیدواری کرده است نظری با توکل به خداوند متعال و پیروی از منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی ) و سیاست های رئیس جمهوری با مشارکت و همفکری مدیران و کارشناسان و مدیران کل استانها برای تحقق اهداف تعیین شده، اهتمام ویژه داشته باشد.
وزیر آموزش و پرورش در این حکم انتصاب، بر تعیین خط مشی ها، ضوابط، اصول و معیارهای لازم در امر اطلاع رسانی، هماهنگی و تعامل سازنده با تمامی خبرگزاری ها، مطبوعات، رسانه ها به ویژه صدا و سیما در جهت تحقق اهداف برنامه های آموزشی، پرورشی و پژوهشی، شناسایی و به کارگیری راهکارهای لازم به منظور افزایش بهره وری، بهبود کیفیت و برنامه ریزی در امر تحلیل محتوا، افکارسنجی، تبلیغات و سرعت عمل در انعکاس اخبار و گزارش ها، تقویت جریان سازی رسانه‌ای در راستای اهداف‌عالیه نظام تعلیم و تربیت و تعامل و برقراری ارتباط مستمر با تمامی حوزه ها و انعکاس فعالیت های مرتبط با هرحوزه تاکید کرده است.
بطحائی در پایان برای نظری، در انجام مسئولیت‌ها و سایر وظایف محوله در راستای سیاست‌های نظام جمهوری اسلامی و رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی دولت تدبیر و امید، آرزوی توفیق کرده است.
وزیر آموزش و پرورش همچنین در احکام انتصاب عادل عبدی و علیرضا کمرئی اظهار امیدواری کرده است که با اتکال به خداوند بزرگ و بهره‌گیری از رهنمودهای مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و مدنظر قرار دادن اسناد بالا دستی، قوانین و مقررات و در چارچوب سیاست‌های دولت تدبیر و امید در جهت تحقق اهداف عالیه نظام جمهوری اسلامی ایران موفق باشند.
به گزارش ایرنا، پیش از این، «علیرضا جدایی» همزمان ریاست مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی و سرپرستی مرکز امور بین‌الملل و مدارس خارج از کشور وزارت آموزش و پرورش را برعهده داشت و «محمد مهدوی» نیز مشاورعالی وزیر آموزش و پرورش بود.
فراهنگ**1883 **1055
دریافت: مریم جلوداران**انتشار: زینب کارگرانتهای پیام /*


پاسخ دهید