سیلاب بیش از 500 میلیون ریال به تأسیسات آبی رضوانشهر خسارت زدمهندس شیرزاد رستمی عصر پنجشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت : هم اکنون خطوط انتقال آب و تأسیسات مربوطه در مناطق پونل و رودبارسرا از توابع بخش مرکزی رضوانشهر آسیب جدی دیده اند و درصدد رفع آن هستیم.
وی ضمن تشکر از همکاری های خوب نیروهای مردمی با عوامل اداره آب و فاضلاب روستایی در رضوانشهر، افزود: مردم نگران تأمین آب شرب نباشند چون همه توان خود را برای رفع این خرابی ها بکار بسته ایم و اجازه نخواهیم داد تا آب شرب مردم قطع شود.
وی با اشاره به اینکه بارش های شدید و وقوع سیلاب در سطح بسیار وسیع در منطقه اتفاق افتاد و به بسیاری از شبکه های آبی صدمه زد افزود : در اسرع وقت نسبت به ترمیم این خرابی ها اقدام خواهد شد.
رستمی افزود: باتوجه به اینکه خط اصلی انتقال یکی از مناطق بدلیل وقوع سیلاب دچار آسیب شده بود، نیرو های تلاشگر اداره آب و فاضلاب رضوانشهر با بستن طناب به کمر خود وارد رودخانه و سیلاب شدند و این شکستگی را برطرف کردند.
شهرستان رضوانشهر با حدود 80 هزار نفر جمعیت و 120 روستا در 70 کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع شده و دارای یک هزار و 700 کیلومتر شبکه آب و فاضلاب روستایی و 11 هزار مشترک است.
خبرنگار: مهرعلی گواهی **انتشار دهنده: بابایی
7293 /6030انتهای پیام /*


پاسخ دهید