شرکت 19 هزار دانش آموز در مسابقات ورزشی تابستان 96به گزارش ایرنا، حمید رضا صائبی شامگاه شنبه در آیین اختتامیه مسابقات ژیمناستیک دانش آموزان پسر سراسر کشور در دوره دوم ابتدایی که در اردوگاه فرهنگی – تربیتی امام علی (ع) برگزار شد، با گرامیداشت هفته دولت،افزود: یاد و خاطره شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و مدافع حرم همانند شهیدان رجایی، باهنر و محسن حججی در ذهن ها تا ابد باقی می ماند زیرا درس خدمت صادقانه و دلسوزانه، دینداری و ولایت مداری، ایثار، ازخودگذشتگی را به مردم دنیا به ویژه پیروان مکتب اسلام آموختند.
وی با اشاره به شعار سال 96 مسابقات ورزشی دانش آموزان سراسر کشور در رشته های مختلف ورزشی، اظهار کرد: مسابقات ژیمناستیک دانش آموزی کشور به میزبانی استان البرز با کیفیت بالای فنی – اجرایی در حال اجراست.
وی از رضایت، امنیت، سلامت از منزل به منزل به عنوان شعار مسابقات دانش آموزان در تابستان 96 یاد کرد و یاد آورشد: این شعار در مسابقات دانش آموزی که تا کنون در کشور برگزار شده محقق شده است.
سرپرست فدراسیون ورزش دانش آموزی کشور تصریح کرد: این فدراسیون همواره با برنامه های مختلف در حوزه تربیت بدنی توانسته است بر اساس سند تحول بنیادین آموزش و پرورش اقدامات مناسبی در حوزه ورزش دانش آموزی انجام دهد.
صائبی در ادامه به رشد 35 درصدی شرکت کنندگان در مسابقات ورزشی دانش آموزی کشور پرداخت و خاطر نشان کرد: از سال 92 به بعد زیر سایه دولت تدبیر و امید و تلاش های معاونت تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش شاهد تحول آفرینی در حوزه ورزش دانش آموزی در کشور شده ایم.
وی با بیان اینکه المپیاد های ورزشی درون مدرسه ای بستر شناسایی و قهرمان پروری دانش آموزان را از مدرسه تا سطح کشوری و بین المللی بوجود آورده است، ادامه داد: امیدواریم با همت والای دانش آموزان پرچم پر افتخار ایران اسلامی به یاد امام و شهدا در سطح مسابقات بین المللی برافراشته شود.
وی گفت: در سال تحصیلی 97-96 ، برای اولین بار مسابقات ژیمناستیک کشوری در سطح متوسطه دوره دوم برای دختران و پسران در کشور برگزار می شود.
در آیین اختتامیه مسابقات ژیمناستیک پسر دوره دوم ابتدایی سراسر کشور به میزبانی استان البرز ، شرکت کنندگان بار دیگر با امام راحل و شهدا تجدید پیمان کردند.
در این آئین از دانش آموزان مقام آور در مسابقات کشوری ژیمناستیک دوره دوم ابتدایی سراسر کشور با اهداء لوح و مدال تجلیل شد.
2819 /1535خبرنگار: مهین مالمیر**انتشار دهنده:داریوش غفاریانتهای پیام /*


پاسخ دهید