ظرفیت پذیرش در چهارمین آزمون استخدامی بیش از 11 هزار نفر استحسین توکلی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی ایرنا اظهار داشت: چهارمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی سال 96، در دو نوبت صبح و بعد از ظهر روز جمعه، سوم شهریورماه در 53 شهرستان مختلف و 118 حوزه امتحانی با حضور 402 هزار و 430 داوطلب برگزار می شود.
وی ادامه داد: کارت شرکت در چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور در سال 96 از روز گذشته، 31 مردادماه بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفته و داوطلبان می توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org نسبت به مشاهده و پرینت کارت تا ساعت 24 فردا، پنجشنبه دوم شهریورماه اقدام کنند.
وی افزود: تا صبح امروز، اول شهریورماه تعداد 157 هزار و 152 داوطلب، کارت آزمون خود را دریافت کرده اند.

**مهلت ثبت نام دوره های کاردانی به کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی 5 شهریور پایان می پذیرد
مشاور عالی سازمان سنجش همچنین اعلام کرد: مهلت ثبت نام برای پذیرش دوره مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای (کارشناسی ناپیوسته) نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی، مهرماه 96 از روز یکشنبه، 29 مردادماه آغاز شده و روز یکشنبه 5 شهریورماه پایان می پذیرد.
وی ادامه داد: تا صبح امروز تعداد 14 هزار و 796 داوطلب برای شرکت در پذیرش دوره مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه ای (ناپیوسته) ثبت نام کرده اند.
توکلی ظرفیت پذیرش در دوره مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه ای (کاردانی به کارشناسی) دانشگاه جامع علمی کاربردی را 181 هزار و 725 نفر ذکر کرد.
فراهنگ**9338**1055
خبرنگار:صدیقه بهارلو**انتشار: زینب کارگرانتهای پیام /*


پاسخ دهید