فراخوان مسابقه تصویر‌سازی با موضوع آموزش مقابله با کودک آزاری اعلام شدبه گزارش روز سه شنبه خبرنگار گروه فرهنگی ایرنا از انجمن تصویرگران ایران، در فراخوان امسابقه تصویرسازی، کاریکاتور و طراحی گرافیک «قایم، با شک!»، خلق محتوای بصری پیام‎ رسان برای آگاهی و فرهنگ‎ سازی در جامعه از طریق طراحی اختصاصی برای بستر شبکه‌ های مجازی و همچنین چاپ بر روی تی شرت، هدف اصلی این رویداد عنوان شده است.
برگزاری این رویداد فرصتی برای هنرمندان متعهد به جامعه فراهم می آورد تا از طریق خلق آثار خلاقانه و کاربردی خود با اقشار مختلف ارتباط برقرار کرده و روند هوشیارسازی و آموزش آنها را با بهره‎ گیری از جذابیت‎های بصری تسهیل کنند.
این مسابقه هنری با موضوعات قایم، با شک! و یکی از پنج نفر، یکی از سیزده نفر، آموزش نه گفتن، کودک شاد و کودک ایمن برگزار می شود.
علاقه مندان می توانند تا 21 شهریورماه آثار خود را به رایانامه ghayembashaq@gmail.com ارسال کنند.
آثار برگزیده در قالب یک نمایشگاه از 31 شهریورماه در گالری چهار در تهران، خیابان سهروردی، اشراقی، پلاک 4 به نمایش درخواهد آمد.
دبیرخانه این مسابقه برای هر یک از نفرات اول رشته های تصویرگری، گرافیک و کاریکاتور، دو سکه بهار آزادی، جایزه درنظر گرفته و به هر یک از راه‎یافتگان به نمایشگاه، مبلغ 150 هزار تومان بابت حق نشر آثار پرداخت می‎شود.
علاقه مندان به دریافت اطلاعات بیشتر درباره این رقابت هنری می توانند با دبیرخانه مسابقه به شماره 02188003006 تماس بگیرند.
فراهنگ**9338**1055
خبرنگار:صدیقه بهارلو**انتشار: زینب کارگرانتهای پیام /*


پاسخ دهید