فرماندار فامنین: بسترهای سرمایه گذاری در بخش نیروگاه های خورشیدی فراهم استسیدمجید شماعی روز پنجشنبه در نشست با محمد مهدی شهیدی سرپرست شرکت توزیع برق استان همدان، افزود: قرار گرفتن فامنین در مجاورت خط های انتقال 20 کیلو ولت و 400 کیلو ولت، این شهرستان را در این حوزه، در موقعیت بسیار مناسب سرمایه گذاری قرار داده است.
وی اضافه کرد: هم اکنون یکی از سیاست های اصلی فرمانداری شهرستان فامنین حمایت از سرمایه گذار در جهت ساخت نیروگاه های خورشیدی است.
شماعی در ادامه بر ضرورت و اهمیت تقویت خطوط انتقال برق تاکید کرد و افزود: نصب تیرک های برق و خطوط انتقال شهرستان در بعضی از مناطق نیازمند توجه جدی است.
وی ابراز امیدواری کرد: شرکت توزیع برق استان همدان در راستای حفظ و نگهداری، تقویت، تعویض و تعمیر خطوط انتقال و روشنایی راه های اصلی و معابر روستایی شهرستان توجه جدی تری داشته باشد.
وی از اختصاص بیش از 22 میلیارد ریال اعتبار به اداره برق شهرستان فامنین خبر داد و افزود: از این مبلغ بیش از 10 میلیارد ریال آن در بخش های مختلف جذب شده است.
سرپرست شرکت توزیع نیروی برق همدان نیز در این نشست، تامین برق با بهترین کیفیت به مشترکان را هدف اصلی وزارت نیرو عنوان کرد و افزود: این ضرورت در استان و شهرستان ها در اولویت کاری و با هدف به حداقل رساندن خاموشی است.
محمد مهدی شهیدی اظهار کرد: شهرستان فامنین در هفت ماهه ابتدای امسال از لحاظ کم کردن میزان خاموشی رتبه اول استان را کسب کرده است.
وی همچنین تبدیل 10 کیلومتر سیم مسی به کابل خود نگهدار در شهرستان فامنین را یکی از اقدامات مهم دانست و گفت: این مقدار نسبت به مدت مشابه افزایش چشمگیری داشته است.
7520/2090
خبرنگار: میثم ناصرنژاد** انتشار دهنده: سعید زارع کندجانیانتهای پیام /*


پاسخ دهید