فرودگاه اردبیل باید متناسب با گردشگری و سرمایه گذاری استان توسعه یابدبه گزارش ایرنا،اکبر بهنام جو روز پنجشنبه در بازدید از بخش های مختلف فرودگاه اردبیل با اشاره به قول مساعد رئیس سازمان هواپیمائی کشور برای تبدیل این فرودگاه اردبیل به هاب هواپیمائی شمالغرب کشوربر عملی شدن آن از طریق اداره کل فرودگاه های استان تاکید کرد.
وی همچنین در این دیدار بر تامین اعتبار لازم جهت تجهیز بخش vip این فرودگاه نیز قول مساعد داد .
استاندار اردبیل همچنین به آخرین وضعیت فرودگاه پارس آباد مغان نیز اشاره کرد و گفت: هزینه قابل توجهی برای توسعه وتکمیل این فرودگاه انجام شده و باید هماهنگی و مذاکرات لازم برای دایر نمودن ردیف پروازی درآن به سرعت انجام شود تا به زودی شاهد فعالیت فرودگاه شمال استان باشیم.
مدیر کل فرودگاه های استان اردبیل نیز در این بازدید گزارشی از روند اجرائی ، میزان اعتبارات هزینه شده و مسائل و مشکلات پروژه های اجرائی فرودگاه اردبیل بیان کرد و گفت: سالن دوم فرودگاه اردبیل با 90 درصد پیشرفت فیزیکی تا پایان امسال تکمیل وبه بهره برداری می رسد و تا کنون 30 میلیارد تومان جهت تکمیل این سالن هزینه شده است.
سید فخرالدین هاشمی از نصب سیستم روشنائی sfls در فردوگاه اردبیل خبر داد و گفت: با نصب سیستم های جدید هواپیمائی ، کنسلی پروازهای اردبیل کاهش می یابد.
او بیان کرد: هفته آینده طی نشستی با مدیر عامل هواپیمائی آسمان در خصوص برقراری پروازهای هواپیمائی در فرودگاه پارس آباد هماهنگی و مذاکره خواهد شد.
خبرنگار: یعقوب شاددل ** انتشار دهنده : سیفعلی موسی زاده
6016/7110انتهای پیام /*


پاسخ دهید