مهلت ثبت نام صاحبان کسب و کار در جشنواره کارآفرینان همدان تمدید شدبه گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان احمد توصیفیان، هدف از برگزاری جشنواره تجلیل از کارآفرینان را اشاعه و ترویج فرهنگ کارآفرینی ، تاکید بر خلاقیت و نوآوری در کسب و کار، ترویج و توسعه فرهنگ کارآفرینی، خلاقیت و نوآوری ، شناسایی کارآفرینان و انتخاب برترین آنها و معرفی به عنوان الگو به آحاد جامعه به ویژه جوانان دانست.
وی اضافه کرد: ایجاد فضای تعامل و همکاری میان فعالان عرصه های مختلف اقتصادی در بخش صنعت، کشاورزی و خدمات ، ایجاد نشاط و رقابت در فضاهای کسب و کار ،هم افزایی و مشارکت کارآفرینان در توسعه اقتصادی و ترویج فرهنگ کار و کارآفرینی و تقویت نقش کارآفرینان در نظام تصمیم سازی از دیگر اهداف برگزاری این جشنواره است.
وی با اعلام تمدید مهلت ثبت نام در جشنواره کارآفرینان برتر گفت: ثبت نام از روز شنبه مورخ 11شهریور ماه سال جاری آغاز شده و تا پایان روز یکشنبه مورخ 30 مهرماه سال جاری ادامه خواهد داشت.
وی تصریح کرد : تمامی صاحبان کسب و کار دارای نوآوری و خلاقیت و افراد و شرکت هایی که واجد شرایط کارآفرینی هستند می توانند در مهلت اعلام شده به آدرس اینترنتیwww.karafarinanebartar.ir مراجعه و نسبت به ثبت نام و تکمیل فرمهای مربوطه و ارسال مستندات اقدام کنند.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان کارآفرینان را اهرم های اصلی اقتصاد مقاومتی عنوان و افزود: امروز نیروی انسانی و سرمایه به عنوان 2 عامل مهم در اقتصاد جامعه لازم و ملزوم هم هستند و هیچکدام به تنهایی نمی توانند در اقتصاد ایفای نقش کنند.
بیش از یک هزار تعاونی در استان همدان فعالیت دارند.
7523/2087
تنظیم خبر: مرضیه بختیاری** انتشاردهنده: زهرا پیرنیاانتهای پیام /*


پاسخ دهید