نام نویسی از داوطلبان بدون آزمون در 205 کد رشته پیام نور کهگیلویه و بویراحمدسجاد سجادی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این دانشگاه در 205 کد رشته مقطع کارشناسی و 3 رشته شیمی، ادبیات و روانشناسی در مقطع کارشناسی ارشد دانشجو می‌پذیرد.
وی ابراز کرد: امکان تحصیل همزمان در 2 رشته، پرداخت شهریه کمتر در مقایسه با سایر دانشگاه‌ها، نیمه حضوری بودن کلاس‌ها و اعطای تسهیلات به دانشجویان از مزایای تحصیل در دانشگاه پیام نور است.
وی بیان کرد: نام نویسی بدون کنکور و با کنکور دانشگاه پیام نور تا 25 مرداد ماه ادامه دارد.
وی اظهار کرد: تمام کسانی که در کنکور سراسری شرکت کرده و یا شرکت نکرده‌اند در صورت داشتن شرایط عمومی و اختصاصی می‌توانند رشته‌های بدون آزمون و بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه پیام نور را انتخاب کنند.
وی بیان کرد: داوطلبان علاقه‌مند به تحصیل در رشته‌های پذیرش بدون آزمون برای ثبت‌نام می‌توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه پیام نور استان از رشته‌های پذیرنده در این مرحله مطلع شوند.
وی تصریح کرد: پذیرفته‌شدگان باید به همراه تصویر دیپلم نظام قدیم و یا گواهی پیش‌دانشگاهی خود به «دفاتر پیشخوان خدمات دولت» مراجعه و تأییدیه‌ تحصیلی از اداره آموزش ‌و پرورش محل تحصیل خود را درخواست کنند و رسید آن را در زمان ثبت‌نام به دانشگاه ارائه دهند.
سجادی تصریح کرد: پذیرفته‌شدگان در نیمه دوم مرداد ماه حتماً نام ‌رشته و مرکز یا واحد آموزشی محل تحصیل خود را در دانشگاه پیام نور در فرم «دفاتر پیشخوان خدمات دولت» اعلام کنند.
فعالیت دانشگاه پیام نور کهگیلویه و بویراحمد از سال 1386 آغاز شده و دارای 9 واحد دانشگاهی در شهرهای یاسوج، سی سخت، مارگون، دوگنبدان، لیکک، دهدشت، باشت، چرام و لنده است.
خبرنگار: فرزانه شریفی** انتشاردهنده: سید ولی موسوی نژاد
8143/6110انتهای پیام /*


پاسخ دهید