نمایشگاه بین المللی تکنولوژی سرامیک کشور در اصفهان گشایش یافتبه گزارش ایرنا، این نمایشگاه تا 18 شهریورماه سالجاری با حضور 130 شرکت داخلی و خارجی در فضایی به مساحت هشت هزار مترمربع برپاست.
این نمایشگاه در اولین دوره خود در اصفهان، میزبان شرکت هایی از استان های اصفهان، یزد، تهران، قزوین، خراسان رضوی، سمنان و کرمان و نمایندگی فروش محصولات کشورهای ایتالیا، اسپانیا، چین، انگلستان، ترکیه و آلمان است.
شرکت کنندگان این نمایشگاه از تأمین‌کنندگان مواد اولیه و مواد معدنی، تولیدکنندگان ماشین‌آلات خط تولید، تولید کنندگان لعاب، دستگاه‌های چاپ دیجیتال، شرکت‌های طراحی، شرکت‌های مشاور و خدمات مهندسی، شرکت‌های ارائه ‌دهنده خدمات اتوماسیون صنعتی، شرکت‌های پخت سوم و شرکت‌های تولید نسوز هستند که برای اولین بار در فضایی تخصصی و ویژه، مواد اولیه و تکنولوژی های روز صنعت سرامیک و شاخه کاری خود را به نمایش می گذارند.
این نمایشگاه همزمان با چهارمین کنگره سراسری صنعت کاشی، سرامیک و چاپ دیجیتال برگزار می شود.
این کنگره نیز تا 18 شهریورماه در محل سالن همایش های اتاق بازرگانی اصفهان و برای اولین بار در این شهر برگزار می شود.
مسئولان انستیتو تکنولوژی سرامیک اسپانیا، مرکز سرامیک بولونیا کشور ایتالیا، رئیس انجمن علمی سرامیک ایران، رئیس انجمن صنفی کاشی و سرامیک تزیینی و رئیس انجمن لعاب و رنگ‌دانه‌های تزیینی ایران از مهمانان ویژه این نمایشگاه و کنگره هستند.
در روزهای برگزاری نمایشگاه سرامتک، 2 سرویس رایگان رفت و برگشت از استان یزد به اصفهان برای بازدیدکنندگان متخصص و صنعتگران این استان در نظر گرفته شده است.
گ/ 7153 / 6022 خبرنگار: هُدا استکی – انتشار دهنده : عمادیانتهای پیام /*


پاسخ دهید