نماینده مردم شیروان خواستارتربیت10 پزشک مغز و اعصاب از پروفسور سمیعی شدبه گزارش ایرنا، عبدالرضا عزیزی در همایش جامعه دانشگاهی و نخبگان خراسان شمالی در بجنورد اظهار کرد: با وجود اینکه پروفسور سمیعی دستیاران زیادی از کشورهای مختلف برای تربیت در حوزه مغز و اعصاب داشته است می خواهیم که تعدادی از پزشکان استان نیز در این حوزه آموزش دهد.
وی یکی از نیازهای این استان را در حوزه پزشکی در زمینه تخصص مغز و اعصاب دانست و افزود: این استان ظرفیت و پتانسیل برای ارتقا در این حوزه را دارد.
نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنانش گفت: پروفسور سمیعی شاگردان زیادی در سطح جهان و حتی آفریقا در حوزه مغز و اعصاب تربیت کرده است که آنان نیز به هموطنان خود در این راستا خدمت رسانده اند.
عزیزی بر برقرار روابط اجتماعی با دانشمندان و نخبگان علمی تاکید کرد و افزود: از نخبگان علمی دعون می کنیم که در استان حضور داشته باشند تا الگویی برای قشر جوان و دانشجویان باشند، امروز دانشجویان از حضورپرفسور سمیعی انگیزه گرفتند.
وی با بیان اینکه پروفسور سمیعی چهره شناخته شده بین المللی است افزود: علاوه بر فعالیت در حوزه پزشکی ایشان در زمینه های مخلتف اجتماعی فعالیت زیادی دارد که به همین دلیل بیشتر کشور ها خواستار برقراری ارتباط با این چهره موفق هستند.
اخبار خراسان شمالی را در کانال تلگرامی اخبار ایرنا خراسان شمالی به نشانی 🆔 @IRNABOJNURD پیگیری کنید.
3007/ 6042/ خبرنگار: ربابه صانعی **انتشار دهند: سید حسین قدسیانتهای پیام /*


پاسخ دهید