هیات تجاری آلمان به البرز سفر می کندمسعود قاسمی روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگارایرنا، با اشاره به اینکه این دومین بار است که اتاق بازرگانی البرز میزبان هیات تجاری آلمان است افزود: این هیات در راستای تفاهم نامه همکاری های تجاری بین البرز و این ایالت به استان سفر خواهند کرد.
دبیرکل اتاق بازرگانی البرز تصریح کرد: تشویق و گسترش روابط تجاری و اقتصادی میان کارآفرینان و اعضای اتاق های بازرگانی کشور ایالت راینالد – فالتس و البرز، تبادل اطلاعات در زمینه منافع متقابل در اقتصاد، تجارت خارجی، قوانین و مقررات تجارت، سرمایه گذاری، از جمله بندهای این تفاهم نامه بود.
وی اظهار کرد: توسعه روابط اقتصادی و فرهنگی بین دو کشور و شناخت کافی در ساختارهای اقتصادی و تعامل تجاری بیشتر با فعالان اقتصادی استان البرز از دیگر اهداف این هیات تجاری است.
قاسمی خاطرشان کرد: اعزام و پذیرش هیات های تجاری بستر مناسب را برای توسعه هر چه بیشتر صادرات فراهم خواهد کرد.
وی، برگزاری نشست های تخصصی بین تجار و بازرگانان البرز و آلمان ، بازدید از نمایشگاه توانمندی های استان در اتاق بازرگانی البرز و نیز دیدن از یک خط تولیدی در استان از جمله برنامه های سفر این هیات تجاری به البرز است.
وی اظهار کرد: از مسئولان و کارشناسان چند شرکت که در زمینه های مشاوره بازرگانی ، ،لوازم منزل و آشپزخانه، مشاوره حقوقی، سیستم های الکترونیکی و اتوماسیون، برش و پردازش فلزات، حمل و نقل به استان البرز را همراهی می کنند.
7411/1535انتهای پیام /*


پاسخ دهید