2 واحد صنعتی در دزفول افتتاح شدبه گزارش ایرنا رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت شهرستان دزفول روز پنجشنبه در آئین افتتاح این واحدهای صنعتی که با حضور نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان محلی برگزار شد گفت:برای راه اندازی خط تولید پروفیل ‘یو پی وی سی’ و نیز واحد قطعه بندی گوشت 80 میلیارد ریال سرمایه گذاری شده است.
مهراب عبدالهی فرصت های شغلی ایجاد شده این واحدهای تولیدی و صنعتی را که در شهرک های صنعتی شماره 1 و 2 دزفول راه اندازی شدند 53 فرصت شغلی مستقیم عنوان کرد و گفت: در دهه فجر امسال 11 واحد تولیدی و صنعتی با سرمایه گذاری 710 میلیارد ریال در این شهرستان افتتاح و یا کلنگ زنی می شوند.
وی رویکرد اداره صنعت،معدن و تجارت را جذب سرمایه گذار و حمایت از بخش خصوصی عنوان کرد و گفت:با وجود شرایط اقتصادی موجود به علت اعتماد بخش خصوصی و حمایت های صورت گرفته روند اجرای طرح های صنعت و معدن در دزفول مطلوب است.
به گزارش ایرنا عملیات اجرایی کارگاه بسته بندی قند با 30 میلیارد ریال سرمایه گذاری و نیز خط تولید قطعات خودرو با 50 میلیارد ریال اعتبار امروز در شهرک صنعتی شماره 2 دزفول آغاز شد.
6068انتهای پیام /*


پاسخ دهید