30 هزار دانش آموز نیازمند در خراسان شمالی وجود داردبه گزارش ایرنا علی شورزاده دوشنبه در همایش مهر تحصیلی و مراسم اعطای جایزه علمی وقف در سال جاری به دانش آموزان ممتاز ونخبه رشته های فنی و حرفه ای در استان اظهارکرد: امروزه از طرف خیران مدرسه یار و مدرسه ساز کمک های خوبی به این نهاد شده است.
وی عنوان کرد: در زلزله اخیر در شهرستان های بجنورد و مانه و سملقان نیز خسارت زیادی بر مدارس وارد شد که خیران در این راستا نیز کمک های چشمگیری داشتند.
معاون فرهنگی اداره کل اوقاف خراسان شمالی نیز در این همایش اظهارکرد: این همایش در راستای اجرای امینانه نیات واقفین و با هدف حمایت از دانش آموزان نیازمند برگزار شد.
علی اکبرصفری اسفیدان با ذکر اینکه در این استان فقط یک موقوفه به عنوان کمک به دانش آموزان نیازمند وجود دارد افزود: ما در زمینه کمک به دانش آموزان خراسان شمالی نیازمند وقف های بیشتری هستیم که تحقق این مهم یاری خیران را می طلبد.
در این همایش از هشت دانش آموز ممتاز و نخبه در رشته فنی و حرفه ای تقدیر شد.
همایش مهر تحصیلی و مراسم اعطای جایزه علمی وقف در سال جاری به دانش آموزان ممتاز ونخبه رشته های فنی و حرفه ای با مشارکت ادارت کل اوقاف و امورخیریه، آموزش و پرورش، کمیته امداد امام خمینی(ره) و صدا و سیما در خراسان شمالی برگزار شد.
اخبار خراسان شمالی را در کانال تلگرامی اخبار ایرنا خراسان شمالی به نشانی 🆔 @IRNABOJNURD پیگیری کنید.
ع/ 6042 انتشاردهنده: سیدحسین قدسیانتهای پیام /*


پاسخ دهید