6 طرح عمرانی و خدماتی در سربیشه به بهره برداری رسیدبه گزارش ایرنا فرماندار سربیشه روز پنجشنبه در آیین افتتاح این طرحها افزود: این تعداد طرح، با اعتبار 9 میلیارد و 420 میلیون ریال احداث شده که بیش از 2 هزار خانوار از مزایای آن برخوردار شدند.
محمد جواد فلاحی افتتاح شبکه برق معابر زمینی بلوار آزادی و فردوسی مسکن مهر سربیشه، روکش آسفالت کوچه های شهید اندرزگو و جانبازان شهر سربیشه و زیرسازی و آسفالت معابر روستاهای «سلم آباد، کسراب، نیک و بهاباد» را از جمله طرحهای افتتاحی هشتمین روز دهه فجر در شهرستان ذکر کرد.
وی گفت: امروز عملیات اجرایی 6 واحد مسکن دو معلولی شهری نیز با اعتبار سه میلیارد ریال در سربیشه آغاز شد.
فلاحی اظهار کرد: اداره گاز شهرستان نیز امروز با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و استاندار خراسان جنوبی در مساحت 375 متر مربع و با اعتبار پنج میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
تشکیل کارگروه اشتغال شهرستان با حضور علی سرزعیم معاون امور اقتصادی و برنامه ریزی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مراسم مهمانی لاله ها در گلزارهای شهدای شهرستان از دیگر برنامه های مسئولان شهرستان سربیشه بود.
شهر سربیشه به مرکزیت شهرستان سربیشه با هشت هزار و 251 کیلومتر مربع وسعت در فاصله 66 کیلومتری جنوب بیرجند مرکز خراسان جنوبی قرار دارد.
سایت ایرنا خراسان جنوبی: www.irna.ir/skhorasan و کانال تلگرام: irnabirjand@
7556* 6054
خبرنگار: حکیمه مصطفایی * انتشار: مریم پنجابیانتهای پیام /*


پاسخ دهید