74درصد مصوبات سفر دور اول رئیس جمهوری به کرمان اجرایی شدبه گزارش ایرنا ، ‘علیرضا رزم حسینی’ شامگاه پنجشنبه در نشست صمیمی با اعضای مجمع نمایندگان استان افزود: در این راستا 1050 میلیارد تومان به استان اختصاص یافته است.
رزم حسینی با اشاره به مصوبات غیردولتی سفر اول رییس جمهوری به استان کرمان تصریح کرد: یکی از این پروژه ها، پارک ملی گردشگری خبر بود که ماه گذشته مجوزهای لازم آن صادر و عملیات اجرایی آن آغاز شده است.
وی ادامه داد: طی مدت یاد شده نیز هم عملیات اجرایی کارخانه پلاسمای خون کرمان نیز آغاز گردیده است.
وی با بیان اینکه انصافاً در دولت یازدهم و دوازدهم نمایندگان مجلس حامی دولت در سطح استان بودند و این موضوع همدلی و همراهی در کشور زبانزد است، اظهار کرد: مصوبات سفر رییس جمهوری به استان کرمان در دوره اول و دوم به دو بخش دولتی و غیردولتی تقسیم می شود.
استاندار با اشاره به مصوبات دور دوم سفر رییس جمهوری به استان کرمان، گفت : در این سفر نیز 1188 میلیارد تومان اعتبارات برای حوزه های دولتی در نظر گرفته شده که طی مدت سه سال به استان کرمان اختصاص داده خواهد شد.
استاندار کرمان به آغاز عملیات ریل گذاری مسیر سیرجان به کرمان در سفر دور دوم رییس جمهوری به استان کرمان اشاره و تصریح کرد: پروژه های مهمی در سال جدید در شهرستان های سیرجان و زرند و … را افتتاح و یا کلنگ زنی خواهیم کرد.
رزم حسینی به الگوی اقتصاد مقاومتی و گام دوم مثلث توسعه اقتصادی استان اشاره و اظهار کرد: خوشبختانه معین های اقتصادی شهرستان های قلعه گنج، منوجان، رودبار جنوب، شهداد، گلباف و … به خوبی عمل کرده اند و کارنامه این معین ها به وضوح در منطقه قابل مشاهده است.
پیش بینی اتمام پروژه باند دوم فرودگاه کرمان در شهریور 97
استاندار همچنین به پروژه های احداث باند دوم فرودگاه کرمان و ترمینال جدید این فرودگاه اشاره و اظهار کرد: هم اکنون روند عملیاتی ساخت باند دوم فرودگاه کرمان خوب است و انتظار داریم در شهریور ماه سال آینده این پروژه به اتمام برسد.
رزم حسینی افزود: اما متاسفانه عملیات اجرایی ترمینال جدید فرودگاه کرمان متوقف شده است که از وزرات راه و شهرسازی می خواهیم با توجه به وجود سرمایه گذار بخش خصوصی در این راستا، اقدامات لازم برای تسریع در روند ساخت این ترمینال انجام دهند.
5054انتهای پیام /*


پاسخ دهید